Podpořte nás

Po třech letech intenzivní práce se můžeme pochlubit první „Otevřenou třídou“, do které je pro šk.rok 2017/2018 zapsáno 18 dětí z Třinecka.

V prvním roce nás čekají velké výdaje na vybavení třídy nezbytným nábytkem, ale hlavně na speciální pomůcky pro výuku jejichž ceny se šplhají do desetitisíců. Rádi bychom také rozšířili možnost přispět dětem na prožitkovou pedagogiku a další aktivity jako jsou školní výlety, školu v přírodě, lyžařský výcvikový kurz, plavecký výcvik a další výchovně vzdělávací akce i mimoškolní činnost našich dětí.

Pokud Vás naše činnost na tomto projektu zaujala dovolujeme si Vás touto cestou  požádat o finanční nebo materiální pomoc. Pod pojmem sponzorský dar si nepředstavujeme jen finanční částky na zajištění výše uvedených aktivit nebo věcné dary ve formě montessori pomůcek, ale může se jednat například i o možnost navštívit vaši společnost v rámci dnů prožitkové pedagogiky a radost nám udělá i každá maličkost,  jako třeba  balík kancelářských papírů nebo materiál pro kreativní tvoření či zdravé dobroty pro děti.